7.02.2020

Więcej wiedzy w jeden dzień

Trzy szkolenia: Eurowool, Selena i Rockwool

Więcej wiedzy w jeden dzień :: Trzy szkolenia: Eurowool, Selena i RockwoolWięcej wiedzy w jeden dzień :: Trzy szkolenia: Eurowool, Selena i Rockwool

Tego dnia mieliśmy przyjemność gościć trzech prelegentów, którzy zaprezentowali i uaktualnili zagadnienia dotyczące produktów dostępnych w obrocie.

Pierwszy wykład dotyczył zalet wełny mineralnej na przykładzie obecnie popularnego produktu M-11 Nova 0,039 produkowanego pod marką Eurowool przez firmę Euro-Eco. Doświadczalnie mogliśmy się przekonać jak obecnie sprzedawana wełna nie chłonie wody w porównaniu do innych znanych marek. Dowiedzieliśmy się gdzie jest produkowana oraz poznaliśmy szczegóły logistyki dostaw.

Na prezentacji z firmy Selena mogliśmy zapoznać się z praktycznymi poradami na temat montażu pianką, jej prawidłową aplikacją oraz przechowywaniem. Sprawdziliśmy jak działają środki czyszczące zabrudzenia od pian montażowych czy klei i jakie są częste przyczyny zapychania się pistoletów aplikujących. Dowiedzieliśmy się o postępie w technologii środków łączących oraz o szybkości i jakości wiązania kleju Tytan Fix2 GT.

W trzecim wykładzie z firmy Rockwool zaprezentowana została aktualna oferta wraz ze zmianami, które wprowadzone były z początkiem roku.