31.10.2015

Udziałowcy SBS w Turcji

W dniach od 10.09.2015 do 17.09.2015, odbył się tradycyjny wyjazd zagraniczny wspólników spółki SBS sp. z o. o.

Udziałowcy SBS w Turcji :: W dniach od 10.09.2015 do 17.09.2015, odbył się tradycyjny wyjazd zagraniczny wspólników spółki SBS sp. z o. o.Udziałowcy SBS w Turcji :: W dniach od 10.09.2015 do 17.09.2015, odbył się tradycyjny wyjazd zagraniczny wspólników spółki SBS sp. z o. o.

W tym roku odwiedziliśmy Turcję Egejską. Tylko w tej części Turcji zobaczyć można wzgórza z białymi domkami,gaje oliwne, starszych panów podróżujących na osiołkach, górskie wioski, podobne do greckich. Można tu znaleźć wszystko, począwszy od starożytnych zabytków, a skończywszy na pięknych plażach i modnych klubach nocnych w Bodrum.
To jeden z najpiękniejszych regionów Turcji, rozciągający się od starożytnej Troi po kurort Marmaris. Niewątpliwie najciekawsze w tym rejonie są walory krajobrazowe, góry schodzące aż do lazurowego morza, piękne plaże, urokliwe zatoczki a także lasy piniowe, drzewka mandarynkowe i oliwne. Stąd roztacza się zapierający dech w piersiach widok na pobliskie wyspy greckie Kos, Rodos, Samos i wiele innych małych wysepek.

Podczas wyprawy odwiedziliśmy Bodrum, w którym mieszają się i przenikają nawzajem wpływy tureckie z greckimi. Symbolem malowniczego miasta, jest imponująca twierdza rycerzy krzyżowych. Tu też stał jeden z siedmiu cudów świata starożytnego Mauzoleum Mauzolosa, a w porcie, obok tradycyjnych, tureckich Guletów, cumują jachty żaglowe i motorowe z całego świata.
Trafiliśmy również do Parku Narodowego Pamukkale, by zanurzyć się w leczniczych basenach, słynących z wapiennych osadów powstałych na zboczu góry Cökelez.

W środę 16.09.2014, podczas konferencji kończącej wyjazd, jak co roku, rozdane zostały dla najlepszych Udziałowców autorskie nagrody SBS: „Kwiat z Pszczołą”.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie!