12.10.2017

SBS on tour: Zakintos 2017

Wrześniowa wyprawa udziałowców

SBS on tour: Zakintos 2017 :: Wrześniowa wyprawa udziałowcówSBS on tour: Zakintos 2017 :: Wrześniowa wyprawa udziałowców

Między 8 a 15 września 2017 r. odbył się coroczny zagraniczny wyjazd wspólników SBS Sp. z o. o.

Tradycyjnie już darmowe miejsca na wycieczkę wypracowały sobie najaktywniejsze hurtownie.

W tym roku gościliśmy na jednej z najpopularniejszych greckich wysp – Zakintos. Ta urokliwa, trzecia co do wielkości wyspa archipelagu Wysp Jońskich zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie.
Zatrzymaliśmy się w klimatycznym hotelu, z którego mieliśmy okazję delektować się fantastycznym widokiem.
Na wyspie mieliśmy okazję odwiedzić m. in. fabrykę oliwy, czy też rodzinną winiarnię. Jednym z głównych punktów naszej trasy była słynna, zapierająca dech w piersiach Zatoka Wraku ze słynną plażą Navagio.
W trakcie pobytu na Zakintos odbył się turniej gry w tenisa stołowego wśród uczestników wyprawy. Najlepszym zawodnikiem okazał się Piotr Jurek z firmy Maja, który pokonał Wojciecha Ziębę również reprezentujący barwy tego samego przedsiębiorstwa. Na najniższym stopniu podium uplasował się prezes Grupy SBS, Wojciech Nurczyński, który w spotkaniu o 3. lokatę okazał się lepszy od Damiana Dudy z Adeptu.

W czasie konferencji kończącej wyjazd dla najlepszych Udziałowców rozdane zostały autorskie nagrody SBS „Kwiat z Pszczołą”.

Już teraz czekamy na kolejną wyprawę mając nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie!

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z galerią z naszej ostatniej podróży.