12.03.2020

Narzędzia efektywnej sprzedaży

Warsztaty dla ekspertów w siedzibie Fakro w Nowym Sączu

Narzędzia efektywnej sprzedaży :: Warsztaty dla ekspertów w siedzibie Fakro w Nowym SączuNarzędzia efektywnej sprzedaży :: Warsztaty dla ekspertów w siedzibie Fakro w Nowym Sączu

Specjalnie dla Grupy SBS producent okien dachowych Fakro zorganizował spotkanie szkoleniowo-wypoczynkowe w górskiej Muszynie. Udziałowcy i pracownicy SBS zostali w pierwszej kolejności zaproszeni na warsztaty sprzedażowe, które są prowadzone w ramach programu Fakro Pro-Active. Zostały one przeprowadzone w dniach 9-10 marca br. W trakcie spotkania zapoznaliśmy się jak praktycznie zastosować elastyczną argumentację dopasowaną do klienta w celu zwiększenia efektywoności sprzedaży. Z prezentacji mogliśmy się dowiedzieć w jaki sposób zaprezentować produkt, podkreślając te zalety na których klientowi najbardziej zależy.

Mieliśmy także możliwość zwiedzenia hal produkcyjnych. Zaprezentowano nam również szeroką gamę produktów oraz sposoby w jaki sposób testowana jest jakość wykonania.

Kolejnego dnia mogliśmy bawić na zorganizowanych przez Fakro atrakcjach jak skutery śnieżne, zjazdy sankami, strzelanie do celu czy quady. W hotelu Activia w Muszynie, w którym zostaliśmy zakwaterowani, mogliśmy skorzystać ze strefy spa czy też licznych punktów relaksu, np. z billardu czy kręgli.

Wyjazd ten był również świetną okazją do pogłębienia znajomości i poznania się od niezawodowej strony.