11.03.2011

FAKRO zaprasza SBS na konferencję Najlepszych Partnerów

20 lat Fakro - historia innowacyjności

FAKRO zaprasza SBS na konferencję Najlepszych Partnerów :: 20 lat Fakro - historia innowacyjnościFAKRO zaprasza SBS na konferencję Najlepszych Partnerów :: 20 lat Fakro - historia innowacyjności

W dniach 10-13 marca 2011 roku firma Fakro obchodziła swoje 20-to lecie działalności. Z tej okazji w ośrodku szkoleniowym „Activa” w Muszynie została zorganizowana konferencja dla Najlepszych Partnerów Handlowych Fakro, na którą firma Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o. została również zaproszona. Cały pobyt od początku był wypełniony różnymi atrakcjami; tuż po przyjeździe można było podziwiać okolicę podczas nocnej jazdy na sankach.

Następny dzień rozpoczął się od wizyty w siedzibie firmy Fakro, gdzie odbyła się prezentacja „20 lat Fakro – historia innowacyjności” oraz trójwymiarowa prezentacja o nowych standardach w oknach dachowych. Następnie zwiedziliśmy Dział Badań i Rozwoju oraz poznaliśmy proces produkcji okien dachowych Fakro.
Wieczorem odbyła się konferencja podsumowująca najważniejsze wydarzenia w 20 letniej historii firmy, gdzie mogliśmy wymienić poglądy na temat współpracy. Konferencja zakończona została uroczystym bankietem jubileuszowym oraz dyskoteką.

Następnego dnia, organizator przygotował wiele relaksujących zimowych atrakcji. Najpierw wycieczka do Słotwin, gdzie zorganizowane były przejażdżki na skuterach śnieżnych oraz trikke skki. Na zziębniętych czekał grill oraz gorąca herbata. Później zwiedzaliśmy okolice hotelu jeżdżąc na ruadach. Osoby, które miały jeszcze energię, wybierały się na Ślizgostradę w Kotelniczym Wierchu, gdzie można było w nieskończoność zjeżdżać prawie 2 kilometrową trasą na sankach.
Podczas całej imprezy mogliśmy skorzystać z hotelowego SPA.
Pełni wiedzy o największym producencie okien dachowych gratulujemy okrągłego jubileuszu. Do zobaczenia na następnych rocznicach.