10.01.2019

FAKRO - spotkanie najlepszych dystrybutorów

Konferencja Szkoleniowa w Muszyna w hotelu „Activa”

FAKRO - spotkanie najlepszych dystrybutorów :: Konferencja Szkoleniowa w Muszyna w hotelu „Activa” FAKRO - spotkanie najlepszych dystrybutorów :: Konferencja Szkoleniowa w Muszyna w hotelu „Activa”

W dniach 10-13 styczeń 2019 odbyła się w Muszynie w hotelu „Activa” Konferencja Szkoleniowa dla Najlepszych Partnerów Handlowych FAKRO, na którą zaproszona została również firma Składy Budowlane Samwo sp. z o.o. Spotkanie miało no celu zaprezentowanie strategii dalszego rozwoju firmy Fakro oraz omówienia nowych kierunków współpracy.

Konferencja zakończona została uroczystym bankietem, na którym wręczone zostały dla najlepszych firm statuetki oraz wyróżnienia.

W czasie spotkania organizator przygotował dla swoich gości bardzo dużo atrakcji m.in. korzystanie ze strefy SPA hotelu, wycieczki do pobliskich miejscowości, kulig z pochodniami, atrakcje zimowe takie jak: skutery śnieżne, trikke skki, narty no i oczywiście sanki. Ślizgostrada to 'konik' Prezesa firmy Fakro i każdy powinien, chociaż raz, spróbować zjazdu na sankach 2 km trasą. Jak się później okazało, była to jedna z najlepszych atrakcji z której można było korzystać zarówno w dzień jak i w nocy :) Na długo pozostanie również w naszej pamięci kolacja plenerowa, na której goście bawili się do taktów muzyki góralskiej kapeli.