3.11.2017

Byliśmy świadkami historycznego awansu do MŚ

Jedziemy na przyszłoroczny mundial w Rosji!

Byliśmy świadkami historycznego awansu do MŚ :: Jedziemy na przyszłoroczny mundial w Rosji!Byliśmy świadkami historycznego awansu do MŚ :: Jedziemy na przyszłoroczny mundial w Rosji!

8 października 2017 roku to data, która przejdzie do historii piłkarskiej reprezentacji Polski. Tego dnia Polska pokonała w ostatnim meczu eliminacji do MŚ w Rosji Czarnogórę 4-2 i tym samym zakwalifikowała się do przyszłorocznego mundialu.

Ten arcyciekawy mecz oglądał komplet publiczności zgromadzony na warszawskim Stadionie Narodowym. Wśród szczęśliwców mogących dopingować zmagania polskich piłkarzy znalazł się także Wojciech Nurczyński - Prezes Składów Budowlanych Samwo Sp. z o.o., który został zaproszony wraz z wąską grupą innych klientów firmy Lafarge - wiodącego producenta cementu w Polsce do wspólnego oglądania spotkania.
Emocje w trakcie tego piłkarskiego wydarzenia sięgnęły zenitu, ale po ostatnim gwizdu sędziego polscy piłkarze i kibice mogli wspólnie świętować awans naszej reprezentacji do najważniejszej piłkarskiej imprezy na świecie, która już w przyszłym roku odbędzie się w Rosji.